PITCH IN dalyviai pristatė verslo idėjas ir suformavo komandas

PITCH IN dalyviai pristatė verslo idėjas ir suformavo komandas

Lapkričio 30 d. antrąjį projekto etapą PITCH IN pradėjo renginys „Verslo idėjų mugė“, kurios metu projekto dalyviai pristatė savo turimas verslo idėjas ir pradėjo formuoti komandas jų įgyvendinimui. Savo verslo idėjas dalyviai registravo iš anksto. Pasibaigus dalyvių verslo idėjų pristatymams, buvo organizuojami verslo pokalbiai, kurių metu dalyviai galėjo pabendrauti su verslo idėjų autoriais ir nuspręsti, ar nori burtis į komandas verslo idėjų įgyvendinimui. Dalyviai, susibūrę į komandas, rengėsi rytdienos konkursui, su mentorių ir lektorių pagalba toliau šlifavo pasirinktas verslo idėjas, mokėsi, kaip įtaigiai pristatyti savo turimą idėją.

Gruodžio 1 d. komandos nuo pat ankstyvo ryto rinkosi ir ruošėsi verslo idėjų ir komandų konkursui. Konkurso komisija išgirdo net 14 verslo idėjų, iš kurių į kitą projekto etapą atrinktos – 12, komisijos nuomone, didžiausią potencialą turinčios verslo idėjos. O idėjos stebino savo originalumu ir inovatyvumu – žaislas autizmu sergantiems vaikams, renginių pasirinkimo programėlė, populiarusis “dropšipingo” verslo modelis, išmanūs sprendimai norintiems šviežių daržovių užsiauginti mieste, parkavimosi vietos dalijimosi programėlė ir daugelis kitų.

Po itin intensyvios 2 dienų PITCH IN sesijos projekto dalyviai kimba į naujas užduotis ir ruošiasi trečiam projekto etapui – TEAM UP verslumo stovyklai.