Investuotojai išgirdo unikalias Creazone Fusion komandų verslo idėjas

Investuotojai išgirdo unikalias Creazone Fusion komandų verslo idėjas

Nuo pagalbos autizmu sergantiems vaikams, programėlės, padedančios stebėti kavinių bei barų užimtumą, iki unikalios sistemos, leidžiančios mieste auginti salotas ir daigus – tokiomis idėjomis kompetentingą potencialių investuotojų komisiją pavergė verslumo projekto „Creazone Fusion“ nugalėtojai.

Kartu su TELE2 ir Lietuvos verslo konfederacijos organizuotame unikaliame jaunųjų verslininkų konkurse  dėl galimybės savo idėjas siūlyti investuotojams varžėsi net 8 komandos, iš viso 27 jauni žmonės. Konkurse dalyvavo net penkis projekto etapus įveikę dalyviai, o konkurso nugalėtojams birželio mėnesį bus suteiktas šansas toliau idėjas plėtoti bei potencialių investuotojų ieškoti Londone (D. Britanija).

Geriausias konkurso idėjas vertino TELE2 prekės ženklo vadovas Lukas Mulevičius, „Vilnius Tech Park“ direktorius Darius Žakaitis, taip pat investicinių bei rizikos kapitalo fondų vadovai ir atstovai: Lithuanian Business Angel NetworkInvesticijų ir verslo garantijos „Invega“LitCapitalVilnius Tech ParkTele2 Lietuva, KOINVESTICINIS FONDAS, MARIUS JAKULIS JASON fondas, ORION SECURITIES.

Komisijos narių nuomone, perspektyviausiomis prisipažintos trys idėjos: žaisliukas BUDDY, skirtas autizmu sergantiems vaikams. Mobiliosios programėlės „Nighty“, skirtos sekti, kas vyksta miestų kavinėse ir klubuose realiu laiku, kūrėjai bei „Urbster Farm“ inovatyvios salotų ir daigų auginimo mieste sistemos kūrėjai.

Nuo 2018 m. rudens projekto dalyviai lavino verslumo įgūdžius, būrėsi į komandas ir intensyviai dirbo vystydami savo verslo idėjas. Projekto komandų, drauge dirbančių jau keletą mėnesių, darbą rengiant verslo planus nuolat kuravo ir konsultacijas teikė įvairių verslo sričių ekspertai, o kai kurių komandų verslo potencialas jau įvertintas ir už projekto ribų.

Pusmetį trukusio verslumo projekto organizatoriai už paramą dėkoja TELE2, kuris viso kuris projekto metu negailėjo motyvacijos injekcijų visiems projekto „Creazone fusion“ dalyviams.

Ačiū visiems dalyvavusiems CREAZONE FUSION projekte – mes tikime, kad projektas – tik Jūsų kelionės pradžia! ❤