CREAZONE FUSION dalyviai įveikė TEAM UP verslumo stovyklos iššūkius

CREAZONE FUSION dalyviai įveikė TEAM UP verslumo stovyklos iššūkius

Įpusėjus CREAZONE FUSION projektui, sausio 31 d. – vasario 2 d. 40 projekto dalyvių susirinko kaimo turizmo sodyboje „Kernavės bajorynė“. Verslumo stovykloje 3 dienas komandos intensyviai dirbo tobulindamos savo verslo idėjas, kurias, stovyklos pabaigoje pristatė kompetentingai vertinimo komisijai. Bet apie viską nuo pradžių…

TEAM UP etapo metu dalyviai dalyvavo trijų dienų verslumo ugdymo stovykloje, kurios metu susipažino su verslo mentoriais, pasiskirstė komandinius vaidmenis, tobulino verslo idėjas dirbdami komandose, susipažino su kitų komandų generuojamomis verslo idėjomis ir tiesiog puikiai leido laiką gamtoje.

Pirmoji stovyklos diena buvo išties intensyvi – skirta komandos formavimo užduotims. Šios dienos uždavinys – padėti susiformuoti dalyvių komandoms. Iššūkių netrūko – entuziastingos užduotis užkūrė visas komandas! Sesijai pasibaigus komandos kibo į darbus ir toliau tobulino verslo idėjų pristatymus.

Antrąją dieną, pristatę pirmos dienos užduotis, komandos grynino svarbiausius verslo planavimo elementus ir kiekvienai iš komandų buvo teikiamos individualios komandinės konsultacijos. Dirbtuvių metu komandos išgirdo lektorių patirtis, ekspertai dalijosi patarimais, kurie prisidėjo prie komandų ir verslo idėjų stiprinimo. Dienai įpusėjus, į stovyklą atvyko įvairių sričių mentoriai. Skirtingų sričių: teisės, patentavimo, finansavimo, verslo konsultavimo ir daugelio kitų sričių atstovai – mentoriai konsultavo komandas idėjų įgyvendinimo klausimais ir padėjo joms pasiruošti verslo idėjų ir komandų konkursui.

Paskutiniąją stovyklos dieną komandos nekantriai laukė verslo idėjų ir komandų konkurso, intensyviai jam ruošėsi iki vėlyvos nakties, todėl kompetentingą komisiją pasitiko paruošusios puikius verslo idėjų pristatymus. Remiantis konkurso rezultatais į kitą projekto etapą DESIGN IT buvo pakviestos 8 didžiausią verslumo potencialą pademonstravusios komandos.

Supažindinę stovyklos dalyvius su tolimesne projekto eiga, organizatoriai padėkojo komandoms už aktyvų dalyvavimą ir paskelbė stovyklos uždarymą. Pasikrovę teigiamų emocijų ir motyvuoti siekti savo tikslų dalyviai grįžo namo ir jau kitą savaitę susitiks verslo planų kūrimo dirbtuvėse – DESIGN IT.

Stovykla padėjo galutinai susiformuoti komandoms ir tinkamai pasiruošti verslo planų kūrimui. O kovoti tikrai yra dėl ko – geriausiomis išrinktos komandos išvyks į verslo kelionę į Didžiają Britaniją, kurios metu bus organizuojami pažintiniai vizitai į žymias įmones, susitikimai su vietiniais verslininkais ir investuotojais, apsilankymai bendradarbystės centruose ir kitose verslui svarbiose organizacijose. Dalyviai bus skatinami ne tik profesionaliai pristatyti savo idėjas, bet ir užmegzti verslo kontaktus, kurie, jei pasiseks, ateityje pasitarnaus jų verslo idėjų plėtrai užsienyje.