Dalyvių sąrašas

SKELBIAME Į BE BETTER ETAPĄ ATRINKTŲ DALYVIŲ SĄRAŠĄ

Su atrinktais dalyviais organizatoriai susisieks individualiai. Jeigu turite klausimų, rašykite mums info@creazone.lt

DĖSTYTOJAI
Akvilė Alauskaitė
Barbara Stankevič
Benas Gudinavičius
Jurgita Smilgienė
Erika Masiliauskienė
Eugenijus Macerauskas
Janina Šeputienė
Jūratė Urbonienė
Lina Garšvienė
Martynas Mockus
Ramutė Narkūnienė
Rūta Jurgelionienė
Rūta Puidokaitė-Savickienė
Solveiga Skunčikienė
Vaidotas Matutis
Vitalija Gerikienė
STUDENTAI
Aira Klungytė
Aistė Zagorskytė
Aleksandras Krikštapaitis
Algimantas Šliogeris
Algirdas Arlauskas
Antanas Bernatonis
Antanas Budrikas
Antanas Bunikis
Artūras Čepukas
Aurelija Valčiukaitė
Aurimas Golotylecas
Aurimas Poskys
Aušrinė Krištopaitytė
Austėja Šešelgytė
Beatričė Surgela
Bon Alog (Brigita Kazlauskaitė)
Daumantas Tinteri
David Čutas
Deimantė Andraitytė
Deimantė Spudulytė
Deividas Lesutis
Deivydas Latvis
Domantas Gražinskis
Dominykas Graužinis
Dominykas Lubys
Dominykas Silickas
Dominykas Visockas
Dovilė Jokubauskytė
Dovilė Platakytė
Dovydas Lukšas
Edvinas Žuravliovas
Egidijus Giedrikas
Eglė Arlauskaitė
Eividas Augustinas Grinius
Elžbieta Sližytė
Emilis Poškus
Ernestas Korsakas
Eros Kakhabrishvili
Evelina Juršytė
Gabija Masiulytė
Gabija Pulokaitė
Gabrielė Jucevičiūtė
Gabrielė Valaškevičiūtė
Gantas Pruckus
Gerda Brazlauskytė
Giedrius Grigelevičius
Gražina Borisevičienė
Greta Kostevič
Greta Lindautaitė
Greta Senkutė
Greta Tamošauskaitė
Guostė Petrauskaitė
Ieva Adamavičiūtė
Ieva Marija Audickienė
Ieva Petrauskaitė-Morenkova
Ieva Šukytė
Ignas Alminauskas
Ignas Varanauskas
Indrė Lešinskytė-Pakštienė
Indrė Petrauskaitė
Indrė Rasickaitė
Inesa Matiliūnaitė
Irina Kriščiūnienė
Jaroslav Urbanovič
Jovita Kybartienė
Jurgis Žižys
Justas Furmonas
Justas Paukštis
Justinas Baltaduonis
Kamilė Salickaitė
Karolina Kaziukevičiūtė
Kęstutis Petrauskas
Kipras Krasauskas
Kornelija Meškauskaitė
Kotryna Truncytė
Laurynas Četrauskas
Liepa Dagytė
Lina Lelešienė
Linas Skukauskas
Luka Kolesnikovaitė
Lukas Mileris
Lukas Užkurnys
Mantas Babianskas
Mantas Vanagas
Mantvydas Abalikšta
Marija Paliukėnaitė
Monika Putramentaitė
Monika Šidlovska
Nerijus Seliukas
Paulius Mickevicius
Petras Beinoras
Raimond Maleckij
Raminta Kavaliauskaitė
Ramojus Girinskas
Robertas Bakula
Rugilė Lukaševičiūtė
Rytis Ramvydas Mačiulis
Samanta Skridlaitė
Sandra Bukatkaitė
Sandra Šalčiūtė
Saulė Gikaitė
Saulius Paukštys
Simas Banys
Simonas Urbonas
Skirmantė Puzinaitė
Stanislovas Baranauskas
Toma Mačiulytė
Tomas Sinkevič
Urtė Tamošauskaitė
Valda Šaltytė
Valdas Našlėnas
Valentyna Bondarieva
Viktoras
Viktorija Leckaitė
Vilius Jurgaitis
Vilius Lapis
Vilius Peteraitis
Vilma  Klumbytė
Vladas Pūtys
Živilė Rudokaitė